آغازبه‌کار رسمی پروژه ساز و کاری مدیریت به‌هم پیوسته حوضه‌های آبریز کشور/ ابلاغ احکام وزیر نیرو برای ساختار جدید مدیریت آب کشور

پروژه ساز و کاری مدیریت به‌هم پیوسته حوضه‌های آبریز، عصر چهارشنبه در آئینی با حضور "رضا اردکانیان" وزیر نیرو در نوزدهمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران رسماً کار خود را آغاز کرد.

 

       به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این پروژه از مجموع ۵۰ پروژه ساز و کاری تعریف شده از ۲۵۰ پروژه تعریف شده در چارچوب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال جاری است.
 
در این چارچوب در احکامی جداگانه از سوی وزیر نیرو، مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران و قائم مقام شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران منصوب شدند.
 
بر همین اساس، رضا اردکانیان در چارچوب اجرای مفاد اصلاحیه تبصره ۱ ماده ۱۵ اساسنامه شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران، در حکمی "قاسم تقی‌زاده خامسی" را به مدت دو سال به عنوان معاون وزیر در امور آب و آبفا، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این شرکت منصوب کرد.
 
همچنین، در حکمی جداگانه از سوی وزیر نیرو، در چارچوب مصوبه هیأت وزیران و به منظور استقرار مدیریت حوضه‌های آبریز کشور، "محمد حاج‌رسولی" به عنوان مشاور وزیر نیرو و قائم مقام شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران منصوب شد.

کد خبر: 1716
  تاریخ خبر : شنبه 22 شهریور 1399
  آخرین به‌روزرسانی : سه‌شنبه 25 شهریور 1399
 دبیر خبر
 429