به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد؛

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آب منطقه ای گیلان

جلسه مجمع عمومی عادی سال 1398 شرکت آب منطقه ای گیلان به صورت ویدئو کنفرانس به ریاست مهندس نادعلی حاجیلری معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.

 

       به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گیلان؛ جلسه مجمع عمومی عادی سال 1398 شرکت آب منطقه ای گیلان به ریاست معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران و حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره  و معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای گیلان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه گزارش حسابرسی توسط نماینده سازمان حسابرسی  قرائت گردید و پس از بحث و تبادل نظر در نهایت عملکرد سال 1398 شرکت آب منطقه ای گیلان و اقدامات تمامی واحدهای شرکت مورد تصویب قرار گرفت.

مهندس وحید خرّمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان در این جلسه اظهار داشت: خرسند هستیم که شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان توانسته است برای چهاردهمین سال پیاپی گزارش بدون بند حسابرسی دریافت نماید که در نوع خود کم نظیر است.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در ایام پایانی سال گذشته و کاهش درآمدهای شرکت، پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و سایر هزینه های مرتبط بدون تأخیر انجام شد.

مهندس خرّمی در ادامه به مهمترین مشکلات و چالش های شرکت آب منطقه ای گیلان پرداخت و اشاره نمود: شیوه های سنتی تولیدات کشاورزی، کم توجهی به مسأله آبخیزداری، فرسودگی شبکه های آبیاری، مشخص نبودن جایگاه و ارزش واقعی آب بهاء، محدودیت اعتبارات عمرانی، و نبود اهرم مناسب حقوقی جهت وصول به موقع آب بهاء از مهمترین مشکلات و چالش هایی است که این شرکت با آن مواجهه است.

 مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان در پایان اظهار امیدواری کرد: با تأمین اعتبار مناسب برای اجرای طرحهای تأمین آب در محدوده حوضه های داخلی استان با توجه به پتانسیل مطلوب حوضه مذکور، قسمتی از کمبودهای منابع آبی حوضه سفیدرود جبران می شود و ادامه داد؛ با توجه به تعدد رودخانه های استان؛ برای مطالعه و تعیین حدحریم و بستر این رودخانه ها اعتبار قابل توجهی مورد نیاز است.

 

کد خبر: 1713
  تاریخ خبر : دوشنبه 17 شهریور 1399
  آخرین به‌روزرسانی : سه‌شنبه 18 شهریور 1399
 دبیر خبر
 550