به منظور پیشگیری از شیوع کرونا:

اعتبار پروانه‌ها و مجوزهای آب زیر زمینی تا پایان اردیبهشت ماه 1399 تمدید شد

مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران از اعتبار پروانه‌ها و مجوزهای آب زیر زمینی تا پایان اردیبهشت ماه 1399 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گیلان به نقل از پایگاه خبری شرکت مدیریت منابع آب ایران ؛مهندس محمد حاج رسولی ها مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران اعلام کرد: در راستای کمک به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و لزوم کاهش مراجعات ارباب رجوع به شرکت‌های آب منطقه‌ای و ادارات تابعه طی دو ماه آینده مجوزهای کف‌شکنی، جابجایی، لایروبی و ... چاه و ادامه پیشکار قنات که تاریخ اعتبار آن‌ها تا پایان اسفند ماه سال جاری بوده و در زمان اعتبار مجوز اجرا نشده‌اند بدون طی تشریفات تا پایان اردیبهشت ماه 13٩٩ تمدید اعتبار می‌شوند. 

وی گفت : پروانه‌های بهره‌برداری صادره که تاریخ اعتبار آن‌ها تا پایان سال جاری می‌باشد کماکان تا پایان اردیبهشت 13٩٩ معتبر می‌باشند و متقاضیان تمدید پروانه صلاحیت حفاری که اعتبار پروانه آن‌ها تا پایان سال جاری بوده و تقاضای تمدید نموده‌اند تا زمان انجام تشریفات قانونی در صورت عدم تخلف تا پایان اردیبهشت 13٩٩ مجاز به ادامه فعالیت می‌باشند.
حاج رسولی ها تاکید کرد: دستور داده شده که سایر موارد و تقاضاها با اسکن و بارگذاری پرونده های مربوطه و تدقیق اطلاعات مربوطه در سامانه  ساماب به‌ صورت غیر حضوری و با نهایت کاهش زمان رسیدگی و از طریق سامانه مذکور محل اقدام و پاسخ دهی مناسب قرار گیرند.

کد خبر: 1561
  تاریخ خبر : شنبه 24 اسفند 1398
  آخرین به‌روزرسانی : یکشنبه 10 فروردین 1399
 دبیر خبر
 600