پیام وزیر محترم نیرو به مناسبت هفته دولت

در ایام هفته دولت ، یاد و خاطره شهیدان بزرگوار محمدعلی رجائی و محمد جواد باهنر دو چهره همیشه جاودان و دو خدمتگزار عاشق و صادق اسلام و ایران را گرامی می داریم .

منش، اخلاق و کردار این دو شهید، می بایست الهام بخش و الگوی رفتار ما خادمان مردم در صنعت آب و برق باشد...

اخلاص، ایمان ، ایستادگی و مقاومت، سخت کوشی ، صداقت و تدبیر درست از درس هایی است که از این دو نمونه خدمتگزاری می توان آموخت.

خوشبختانه برنامه ریزی هوشمندانه ، کار، تلاش و جدیت همکاران صنعت در سراسر کشور در سالی که از هفته دولت قبل پشت سر گذاشته ایم، موجب شده علیرغم فشارهای اقتصادی، محدودیت منابع و از همه مهمتر خشکسالی ، به نیازهای مردم در زمینه سه خدمت حساس و زیربنایی آب، برق و جمع آوری فاضلاب پاسخ مناسبی داده شود . لکن ما به خدمات ارائه شده قانع و راضی نیستیم و تلاش می کنیم با توفیقات الهی هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی سطح خدمات صنعت را ارتقاء دهیم.

از این رو، با توجه با تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه (( ما در هر مسئولیتی که هستیم باید با اخلاص، تلاش مناسب ، ابتکار عمل و حرکت انقلابی نیاز مردم و زمان خود را پاسخگو باشیم)) ، انتظار می رود همکاران ما در خانواده بزرگ صنعت آب و برق همچون گذشته با تلاش وافر، عزمی راسخ و ارائه خدمات خالصانه ، از هیچ کوششی فروگذاری بنمایند.

برنامه های مهم و گسترده ای پیش روی ماست که با عزمی جزم در اجرا و عملیاتی کردن آن برنامه ها، باید سخت بکوشیم، جا دارد ضمن تبریک هفته دولت، از مجموعه تلاشهای خالصانه همکاران عزیز تشکر نمایم.

امید است با تجدید بیعت با شهیدان والامقام و بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی ، عزت و اقتدار روز افزون نظام جمهوری اسلامی ایران را، با راهبری حکیمانه رهبر انقلاب اسلامی و مدیریت عالمانه ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش ، شاهد باشیم.

کد خبر: 579
  تاریخ خبر : دوشنبه 2 شهریور 1394
  آخرین به‌روزرسانی : سه‌شنبه 3 شهریور 1394
 دبیر خبر
 1042