بازدید میدانی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از تاسیسات و مجاری آبی شهرستان های فومن

مدیرعامل آب منطقه ای گیلان با با همراهی خلیل بهروزی فر نماینده شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی و موسی فکور فرماندار فومن از برخی مجاری و تاسیسات آبی این شهرستان بازدید و به منظور حل مشکلات مردم دستورات لازم را صادر کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گیلان؛ وحید خرّمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان در روز جمعه 30 دیماه سالجاری در شهرستان فومن حضور یافت و با همراهی نماینده مردم شریف شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی و فرماندار فومن به بازدید میدانی از نقاط مختلف شهرستان پرداختند.

براساس این گزارش، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گیلان با حضور در برخی از مناطق شهرستان فومن از جمله  روستاهای سید سرا، حیدر آلات و قلعه رودخان  از تعدادی از سردهنه ها و حاشیه رودخانه ها و تأسیسات و مجاری آبی و همچنین پروژه دیواره گذاری گابیون بندی روستای دارباغ بازدید و دستورات لازم جهت رفع مشکلات مردم منطقه را صادر نمود.

وی در این بازدید بیان داشت: برنامه ریزی های لازم از هم اکنون جهت آمادگی برای فصل زراعی پیش رو ازجمله لایروبی انهار نیازمند لایروبی، احیاء و بازسازی سردهنه های تخریب شده و همچنین تجهیز و سرویس ایستگاههای پمپاژ و چاههای عمیق و نیمه عمیق در دستور کار شرکت آب منطقه ای گیلان می باشد.

کد خبر: 2234
  تاریخ خبر : شنبه 1 بهمن 1401
  آخرین به‌روزرسانی : یکشنبه 2 بهمن 1401
 دبیر خبر
 303