دیدار نماینده شهرستان لنگرود با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان

نماینده مردم شریف شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان ، پروژه های عمرانی در بخش آب این شهرستان را پیگیری و مورد تأکید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گیلان ؛ پرویز محمد نژاد نماینده مردم شریف شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان، وضعیت پروژه های عمرانی در بخش منابع آب این شهرستان را مورد بررسی قرار داد .

پرویز محمد نژاد ضمن تأکید بر مدرن سازی و بازسازی شبکه های آبیاری استان گیلان ، افزود : با وجود اینکه شالیزارهای شهرستان لنگرود در انتهای شبکه آبیاری سفید رود قرار دارد، ولی با تمهیدات صورت گرفته در سال زراعی گذشته ، شاهد کمترین تنش آبی در تأمین آب کشاورزی این شهرستان بوده ایم.

وی به لایروبی بموقع آب بندانهای این شهرستان در تأمین آب کشاوری تأکید نمود و گفت : آب بندانها نقش بسزایی را در تأمین آب کشاورزی می توانند داشته باشند.

نماینده شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به احیاء و ساخت سردهنه های آب کشاورزی افزود : تا قبل از شروع عملیات کشاورزی در شالیزارها ، کار مربوط به ساخت سردهنه های آب کشاورزی به اتمام برسند.

وحید خرّمی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان نیز در این دیدار گزارشی از وضعیت پروژه های عمرانی در بخش آب  شهرستان لنگرود را ارائه نمود.

کد خبر: 2210
  تاریخ خبر : چهارشنبه 2 آذر 1401
 دبیر خبر
 242