معاون آب و آبفای وزارت نیرو:

سد پلرود یکی از طرح‌های بزرگ تأمین آب استان گیلان است

معاون وزیر نیرو با اشاره به اینکه سد پلرود یکی از طرح‌های بزرگ تأمین آب استان گیلان است، اظهار کرد: با اتمام این طرح بزرگ آب شرب و کشاورزی شهرستان رودسر و شهرستان‌ها هم‌جوار تأمین خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گیلان؛ ظهر روز جمعه دهم تیر ماه ، معاون آب و آبفای وزیر نیرو به همراه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان و جمعی از مسؤولان شهرستانی از چگونگی روند عملیات اجرای سد پلرود بازدید کردند.

محمد جوانبخت معاون وزیر نیرو در حاشیه بازدید از سد پلرود در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سد پلرود یکی از طرح‌های بزرگ تأمین آب استان گیلان است، اظهار کرد: با اتمام این طرح بزرگ آب شرب و کشاورزی شهرستان رودسر و شهرستان‌ها هم‌جوار تأمین خواهد شد.

وی به چگونگی روند عملیات اجرای سد پلرود اشاره کرد و افزود: دولت مصمم است که پروژه‌های نیمه‌تمام هر چه سریع‌تر به اتمام برسد بنابراین تلاش ما این است که این طرح بزرگ تا پایان سال ۱۴۰۲ به اتمام و آبگیری اولیه شود.

معاون وزیر نیرو خطاب به پیمانکار که همه تلاش خود را بکار گیرد تا در موعد مقرر پروژه به اتمام برسد، گفت: همه حمایت‌ها از سوی دولت صورت می‌گیرد تا با اجرای این طرح مردم منطقه رودسر در خصوص نیاز آبی کمتر اذیت شوند.

کد خبر: 2146
  تاریخ خبر : شنبه 11 تیر 1401
 دبیر خبر
 523