پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان به مناسبت فرا رسیدن سال نو(1399)

مهندس وحید خرّمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان طی پیامی فرا رسیدن سال نو(1399) را به همکاران شرکت تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

همکاران محترم و ارجمند، با سلام و احترام؛

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو،کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است،آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.

    افتخار دارم به عنوان عضوی کوچک، از زحمات بی دریغ شما در تحقق اهداف شرکت آب منطقه ای در سال98، صمیمانه تقدیر و تشکر کرده  و با امید به اینکه در سال جدید با استعانت از حضرت باریتعالی و تلاش مضاعف شما همکاران سخت کوش، در سایه عنایات و توجهات حضرت ولیعصر (عج) تحت زعامت رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و دولت تدبیر و امید  بتوانیم هر چه موثرتر در مسیر توسعه و آبادانی ایران اسلامی گام برداریم.

 همچنین با گرامیداشت روز جهانی آب (سوم فروردین ماه سال 1399 ) با شعار "آب و تغییر اقلیم ، مسئولیت اجتماعی " که فرصتی مناسب برای اندیشیدن به این مایه حیاتی برای استفاده درست از آن است بیش از پیش در سال جدید و با تولد دوباره طبیعت، با مصرف بهینه آب بر طراوت و زیبایی این فصل بیفزاییم تا با در اختیار داشتن همیشگی آب، زندگی مناسب برای خود ، فرزندان و دیگر هموطنانمان به ارمغان آوریم.

 اینجانب، بار دیگر ضمن ارج نهادن به خدمات و زحمات بی دریغ همه همکاران ارجمند ، از درگاه حق تعالی برای شما و خانواده محترمتان، سالی توام با سلامتی و بهروزی و سرشار از معنویت، رحمت و برکت مسئلت می نمایم.

وحید خرّمی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان

کد خبر: 1566
  تاریخ خبر : پنجشنبه 29 اسفند 1398
  آخرین به‌روزرسانی : یکشنبه 10 فروردین 1399
 دبیر خبر
 493