رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان در جلسه اهدای جوایز به کشاورزان خوش حساب استان گیلان :

از باید های ما حفظ منابع و تاسیسات آبی گیلان است

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای گیلان مهندس وحید خرّمی رییس هیات مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان گفت : از باید های ما حفظ منابع و تاسیسات آبی گیلان است .

 

       مهندس وحید خرّمی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان در جلسه اهدای جوایز به کشاورزان خوش حساب استان گیلان در ماه های مهر و آبان 1398 گفت : ما در سطح استان گیلان 238 هزار هکتار اراضی شالیکاری و چیزی در حدود 300 هزار خانواده شالیکار ذینفع آب و منابع آبی داریم که این وسعت ما را ملزم به رعایت جمیع جوانب و احتیاط و برنامه ریزی های لازم می نماید تا خدای ناکرده خسارتی پدید نیاید.

مهندس خرّمی افزود : از باید های ما حفظ منابع و تأسیسات آبی گیلان است و از این روی همه با هم باید تلاش کنیم تا خللی در مسیر کاشت ، داشت ، برداشت و بعبارتی تولید برنج کیفی مورد مصرف و نیاز 20 میلیون نفر از جمعیت ایران پدید نیاید.

مهندس وحید خرّمی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان در فراز پایانی صحبتش در جلسه اهدای جوایز به کشاورزان خوش حساب استان گیلان در ماه های مهر و آبان 1398 به میزبانی شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی گیلان گفت : از همه شاربین خوش حساب گیلانی حاضر در این جلسه و همکارانم در شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی گیلان تشکر می نمایم و امیدورام که سال آبی پیش رو ،سال زراعی بسیار خوبی برای گیلانیان باشد.

شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهدای جوایز به کشاورزان خوش حساب استان گیلان در ماه های مهر و آبان 1398 از آنان با حضور مهندس وحید خرّمی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان و مهندس حسن زاده مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی گیلان تجلیل بعمل آمد.

 

 

کد خبر: 1510
  تاریخ خبر : شنبه 16 آذر 1398
  آخرین به‌روزرسانی : یکشنبه 17 آذر 1398
 دبیر خبر
 639