رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان

در مسیر قانون و برای روز آمدی استان از تمامی طرح های توسعه منابع آب حمایت می کنیم

مهندس لطفی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در گفتگو با دفتر روابط عمومی شرکت ضمن تبریک انتصاب دکتر اردکانیان ...

 

        مهندس لطفی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در گفتگو با دفتر روابط عمومی شرکت ضمن تبریک انتصاب دکتر اردکانیان به عنوان مقام عالی وزارت نیرو گفت: این انتخاب گوشه ای از حسن انتخاب دولت تدبیر و امید بود مطمئن هستیم با درایت و راهبری ایشان آینده صنعت آب و برق در ایران پر امید و توسعه مند خواهد بود.

مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در ادامه با اشاره به مسائل مطروحه پیرامون تالاب عینک رشت گفت: متأ سفانه در گذشته تالاب عینک محل تجمع فاضلاب بوده و با اجرای طرح های جمع آوری فاضلاب توسط مجموعه مدیریتی آب در استان این گنجینه ملی از خطر رهایی یافته است.

مهندس لطفی افزود: بنابر اصل 45 قانون اساسی و ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب مالکیت تالاب عینک و تالابهای دیگر متعلق به دولت جمهوری اسلامی ایران و در امتداد آن وزارت نیرو و به نمایندگی در استان آب منطقه ای گیلان می باشد و هر شخصیت حقیقی یا حقوقی مانند شهرداری رشت می تواند با ارایه طرح به آب منطقه ای گیلان پس از تصویب و رعایت الزامات قانونی نسبت به بهره برداری از تالاب عینک یا نظایر آن اقدام نماید.

مهندس لطفی در انتها گفت: ما به دنبال توسعه استان و بهره مندی موثر از منابع آبی هستیم و در این راه بدور از هرگونه حاشیه از تمامی ایده ها و طرح هایی که در مسیر قانون روز آمدی استان را به همراه دارد  حمایت و همراهی می کنیم.

کد خبر: 1052
  تاریخ خبر : سه‌شنبه 9 آبان 1396
  آخرین به‌روزرسانی : شنبه 13 آبان 1396
 دبیر خبر
 1106