تشکیل جلسه مشترک گروه امور مشترکین و درآمد شرکت با امور منابع آب تالش

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان، به نقل از سرپرست گروه مشترکین و درآمد شرکت، در راستای هم فکری و ارایه راهکارههای جدید در جهت رفع موانع و مشکلات وصول و ارتقاء سطح کمی و کیفی...

 

     به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان، به نقل از سرپرست گروه مشترکین و درآمد شرکت، در راستای هم فکری و ارایه راهکارههای جدید در جهت رفع موانع و مشکلات وصول و ارتقاء سطح کمی و کیفی درآمد شرکت جلسه ای با همین موضوع در امور منابع آب تالش برگزار گردید.

بر اساس این گزارش در این جلسه در راستای سیاستهای کلان شرکت، مبنی بر ارتقاء سطح کمی و کیفی درآمدی شرکت و وصول مطالبات و تحقق بودجه های پیشنهادی، گروه مشترکین و درآمد در تاریخ 96/4/31 جلسه ای را  با حضور معاون مالی و پشتیبانی شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان مدیریت و همکاران امور آب تالش در محل اداره برگزار نمود و در این جلسه بررسی اجمالی درخصوص درآمد سالانه آن امور در سال 1395 و همچنین درصد تحقق بودجه صورت گرفته و  نیز مسائل  و مشکلات درآمدی و ارائه راهکارهای جدید  و تعامل و همفکری در بحث تحقق بودجه سال 1396 و وصول حداکثری در سال جاری صورت پذیرفت.

در پایان جلسه مقرر گردید که در سال" اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال" با بسیج تمام امکانات جهت تأمین هزینه های جاری شرکت نسبت به وصول مطالبات  شرکت اقدام مضاعف صورت پذیرد.

 

 

کد خبر: 1003
  تاریخ خبر : یکشنبه 1 مرداد 1396
  آخرین به‌روزرسانی : یکشنبه 1 مرداد 1396
 دبیر خبر
 1144